Home Gimnastika IZVEŠTAJ SA OPŠTINSKOG TAKMIČENJA U SPORTSKOJ GIMNASTICI

IZVEŠTAJ SA OPŠTINSKOG TAKMIČENJA U SPORTSKOJ GIMNASTICI

17/03/2017
Izvestaj sa takmicenja

SENTA, 16.03.2017.

Mesto održavanja: O.Š. ”Turzo Lajoš”.

Sudije takmičenja: Branovački Klara, Halas Jelena,  Žiroš Jankelić Aniko .

Rezultati takmičenja po kategorijama:

Osnovne škole 1-4. razreda

Ekipno:

  1. mesto I.O. „Spomen“                                   153,60
  2. mesto I.O. „11. Novembar“             148,90
  3. mesto I.O. „Turzo Lajoš“ 141,40

 

Pojedinačno:

  1. mesto Pap Emeše IO „Turzo Lajoš“                  52,80
  2. mesto Romandić Aleksandra IO „Spomen“ 52,50
  3. mesto Semeredi Reka IO „11.novembar“                51,40

 

  1. mesto Arsenović Katarina IO „11.novembar“                  51,20

5-6. mesto       Bognar Anka               IO „Spomen“                          50,00

5-6. mesto       Kiralj Ela                     IO „Spomen“                          50,00

  1. mesto Jankai Bela IO „Spomen“                          47,00
  2. mesto Živanović Sofija IO „11.novembar“                  45,70
  3. mesto Farkaš Kira IO „Turzo Lajoš“                    45,20
  4. mesto Šuranji Kata IO „Turzo Lajoš“                    42,50
  5. mesto Pap Veronika Čenge IO „Spomen“                          41,00
  6. mesto Sarka Hana IO „Spomen“                          40,80
  7. mesto Fendrik Hedi IO „11.novembar“                  40,80

14.mesto          Boljanović Maša         IO „11.novembar“                  39,10

  1. mesto Šipoš Lila IO „Turzo Lajoš“                    38,10

 

Pojedinačno:

  1. mesto Balog David I.O. „Spomen“           78,40
  2. mesto Sič Akoš I.O. „Spomen“           77,00

 

Osnovne škole 5-6. razred, učenice

 

Ekipno

1.mesto                       IO „11.novembar“                                        163,40

2.mesto                       IO „Turzo Lajoš“                                          152,90

3.mesto                       IO „Spomen“                                                 114,80

 

Pojedinačno:

  1. mesto Zaboš Žofia IO „11.novembar“                59,10
  2. mesto Kovačev Tijana IO „11.novembar“                54,50
  3. mesto Gomboš Dorka IO „Turzo Lajoš“                  54,20

 

  1. mesto Buranj Bernadet IO „Turzo Lajoš“                    51,40

5.mesto            Cvijanović Tijana        IO „11.novembar“                  49,80

6.mesto            Molnar Mona              IO „Turzo Lajoš“                    47,30

7.mesto            Hatala Evelin              IO „11.novembar“                  40,30

8.mesto            Onjin Marina               IO „Spomen“                          39,20

9.mesto            Utornik Anastasija      IO „Spomen“                          36,30

10.mesto          Romandić Nataša        IO „Spomen“                          36,50

11.mesto          Onjin Ivona                 IO „Spomen“                          34,90

 

 

Osnovne škole 5-6. razred, dečaci

Pojedinačno:

  1. mesto Senaši David IO „11.novembar“                77,70

 

Osnovne škole 7-8. razred, devojčice

Ekipno:

1.mesto                       IO „Turzo Lajoš“                              148,20

Pojedinačno:

  1. mesto Rac Sabo Eva I.O. „Turzo Lajoš“               53,40
  2. mesto Nemet Oršolja IO „Turzo Lajoš“                  51,50

3.mesto           Nađ Sintia                  IO „Turzo Lajoš“                  43,30

 

Srednje škole:

Ekipno:         

  1. mesto Ekonomsko-trgovinska škola Senta 153,00

2.mesto           Srednja medicinska škola Senta                              152,40

 

            Pojedinačno:

  1. mesto Novak Livia Senćanska gimnazija             56,70
  2. mesto Tot Lena Srednja medicinska škola     55,90
  3. mesto Stojanović Petra Ekonomsko-trgovinska škola51,50

 

  1. mesto Đere Ana Ekonomsko trgovinska škola  50,80

5.mesto            Šoti Nikolet                 Ekonomsko-trgovinska škola  50,70

6-7.mesto        Šokčević Tamara         Srednja medicinska škola        47,90

6-7.mesto        Boka Kinga                 Srednja medicinska škola        47,90

8.mesto            Vujaković Anja           Srednja medicinska škola        44,30

9.mesto            Zarić Marina                Srednja medicinska škola        41,80

10.mesto          Gajin Nikoleta             Srednja medicinska škola        39,40

11.mesto          Gubik Fani                  Ekonomsko-trgovinska škola 35,00

12.mesto          Dudaš Đerki Kristina Ekonomsko-trgovinska škola   27,60

 

Srednje škole, učenici

Ekipno

1.mesto                       Srednja medicinska škola                 216,90

            Pojedinačno

  1. mesto Šoti Tobiaš             Srednja medicinska škola     86,00
  2. mesto Gubi Norbert Sred. Med. Škola                   84,30

3.mesto           Čoma Balaž               Srednja medicinska škola     46,60

ZA OKRUŽNO TAKMIČENJE SU SE KVALIFIKOVALI:

KATEGORIJA 1-4. RAZREDA OŠ „STEVAN SREMAC“ /Pap Emeše, Romandić Aleksandra, Semeredi Reka, Arsenović Katarina/

 KATEGORIJA 1-4.RAZREDA, učenici: Balog David

KATEGORIJA 5-6. RAZREDA OŠ „STEVAN SREMAC“ /Zaboš Žofia, Kovačev Tijana, Gomboš Dorka, Buranj Bernadet/

 KATEGORIJA 5-6. RAZREDA , učenici: Senaši David

KATEGORIJA 7-8 RAZREDA OŠ „STEVAN SREMAC“ / Rac Sabo Eva,  Nemet Oršolja, Nađ Sintia/

KATEGORIJA SREDNJIH ŠKOLA:  EKONOMSKO-TRGOVINSKA ŠKOLA/Stojanović Petra, Đere Ana, Šoti Nikolet, Gubik Fani/; pojedinka Novak Livia.

KATEGORIJA SREDNJIH ŠKOLA: Šoti Tobiaš, Srednja medicinska škola

Izveštaj je sastavila:

Aniko Žiroš-Jankelić
I.O. «TURZO Lajoš»  1-4. razreda O.Š. učenice

R.br. Prezime i ime Preskok D.razboj Greda Parter Ukupno Plasman
01. Pap Emeše 14,00 12,80 12,70 13,30 52,80 I
02. Farkaš Kira 12,70 11,00 11,20 10,30 45,20 9.
03. Šuranji Kata 13,60 8,40 12,20 8,30 42,50 10.
04. Šipoš Lila 10,00 7,70 11,80 8,60 38,10 14.
Ukupno   40,30 32,20 36,70 32,20 141,40 III

 

 

I.O.. «11. NOVEMBAR» 1-4. razredi O.Š. učenice

 

R.br. Prezime i ime Preskok D.razboj Greda Parter Ukupno Plasman
01. Živanović Sofija 13,20 9,00 10,80 12,70 45,70 8.
02. Arsenović Katarina 14,20 12,00 13,00 12,00 51,20 4.
03. Fendrik Hedi 13,80 9,00 8,00 10,00 40,80 12-13.
04. Semeredi Reka 13,50 13,20 12,20 12,50 51,40 II
P. Boljanović Maša 12,60 7,00 10,50 9,00 39,10 14.

 

I.O. «Spomen »  1-4. razreda O.Š. učenice

R.br. Prezime i ime Preskok D.razboj Greda Parter Ukupno Plasman
01. Romandić Aleksandra 13,30 12,20 14,20 12,80 52,50 II
02. Bognar Anka 13,20 11,90 13,00 11,90 50,00 5-6
03. Kiralj Ela 13,80 10,40 13,50 12,30 50,00 5-6
04. Jankai Bela 14,30 9,30 12,20 11,20 47,00 7.
P Sarka Hana 12,30 7,00 12,50 9,00 40,80 12-13.
P Pap Veronika Cenge 12,00 9,60 10,00 9,40 41,00 11.
Ukupno   41,40 34,50 40,70 37,00 153,60 I

 

I.O. «Spomen »  1-4. razreda O.Š. učenici

R.br. Prezime i ime Parter Konj sa hvataljkama Karike Preskok Ukupno Plasman
01. Sič Akoš 19,30 19,20 19,20 19,30 77,00 II
02. Balog David 19,60 19,50 19,70 19,60 78,40 I

 

R.J. «TURZO LAJOŠ» 5-6. razredi O.Š. učenice

R.br. Prezime i ime Preskok D.razboj Greda Parter Ukupno Plasman
01. Molnar Mona 11,00 11,20 12,20 12,90 47,30 6.
02. Buranj Bernadet 14,00 11,60 13,90 11,90 51,40 4.
03. Gomboš Dorka 14,20 13,40 12,80 13,80 54,20 III
    39,20 36,20 38,90 38,60 152,90 II

 

R.J. «11. NOVEMBAR» 5-6. razredi O.Š. učenice

 

R.br. Prezime i ime Preskok D.razboj Greda Parter Ukupno Plasman
01. Hatala Evelin 12,00 7,50 10,30 10,50 40,30 7.
02. Cvijanović Tijana 12,50 9,30 13,80 14,20 49,80 5.
03. Kovačev Tijana 13,80 14,00 14,00 12,70 54,50 II
04. Zaboš Žofia 15,00 14,80 14,60 14,70 59,10 I
    41,30 38,10 42,40 41,60 163,40 I

 

I.O. «Spomen »  5-6. razreda O.Š. učenice

R.br. Prezime i ime Preskok D.razboj Greda Parter Ukupno Plasman
01. Romandić Nataša 10,00 6,90 9,00 9,60 35,50 10.
02. Onjin Ivona 11,80 7,00 8,90 7,20 34,90 11.
03. Onjin Marina 11,80 9,00 10,30 8,10 39,20 8.
04. Utornik Anastasija 10,30 8,10 7,00 10,90 36,30 9.
    33,90 24,10 28,20 28,60 114,80 III

 

O.Š. «11.NOVEMBAR» 5-6. razredi O.Š.  učenici

 

R.br. Prezime i ime Parter Konj sa hvataljkama Karike Preskok Ukupno Plasman
01. Senaši David 19,40 19,40 19,30 19,60 77,70 I

 

7-8. razredi I.O. „Turzo Lajoš“

 

R.br. Prezime i ime Preskok D.razboj Greda Parter Ukupno Plasman
01. Nađ Sintia 12,00 8,70 13,00 9,60 43,30 III
02. Nemet Oršolja 14,00 10,10 13,80 13,60 51,50 II
03. Rac Sabo Eva 13,60 13,60 13,70 12,50 53,40 I
  Ukupno 39,60 32,40 40,50 35,70 148,20 I

 

SENĆANSKA GIMNAZIJA

R.br. Prezime i ime Preskok D.razboj Greda Parter Ukupno Plasman
01. Novak Livia 14,40 13,50 14,40 14,40 56,70 I

 

SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA

R.br. Prezime i ime Preskok D.razboj Greda Parter Ukupno Plasman
01. Šokčević Tamara 12,50 10,80 12,50 12,10 47,90 6-7.
02. Zarić Marina 12,70 10,00 10,70 8,90 41,80 9.
03. Boka Kinga 12,80 13,00 10,00 12,10 47,90 6-7.
04. Tot Lena 13,20 14,30 14,00 14,40 55,90 II
P Gajić Nikoleta 13,00 10,50 7,40 8,50 39,40 10.
P Vujaković Anja 11,90 10,20 11,20 11,60 44,30 8.
    38,50 38,10 37,20 38,60 152,40  

 

EKONOMSKO TRGOVINSKA ŠKOLA SENTA

R.br. Prezime i ime Preskok D.razboj Greda Parter Ukupno Plasman
01. Gubik Fani 6,00 6,00 12,00 11,00 35,00 11.
02. Šoti Nikolet 12,70 12,40 14,20 11,40 50,70 5.
03. Stojanović Petra 12,30 13,30 2,90 13,00 51,50 III
04. Đere Ana 11,70 11,80 13,50 13,80 50,80 4.
P Dudaš Đerki Kristina 6,00 11,50 10,10 27,60 12.
    36,70 37,50 40,60 38,20 153,00 I

 

Srednja medicinska škola učenici

R.br. Prezime i ime Parter Konj Krugovi Preskok Razboj Vratilo Ukupno Plasman
01. Čoma Balaž 16,20 14,00 3,00 0,00 13,00 46,60 III
02. Šoti Tobiaš 19,00 18,00 15,00 17,00 17,00 86,00 I
03. Gubi Norbert 18,40 17,50 13,50 17,20 17,70 84,30 II

Slične vesti