Home Atletika Okružno takmičenje u atletici i mini atletici

Okružno takmičenje u atletici i mini atletici

20/04/2018
Okružno takmičenje u atletici i mini atletici

IZVEŠTAJ SA OKRUŽNOG TAKMIČENJA U MINI ATLETICI I ATLETICI

SENTA, 19.04.2018.

Takmičenje su  organizovali Senćanski atletski klub i Društvo pedagoga fizičkog vaspitanja opštine Senta uz nesebičnu pomoć Zbora atletskih sudija opštine Senta.

REZULTATI TAKMIČENJA

MINI ATLETIKA

 

60 M učenice 1-4.razreda

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Teodora Čonić „J. J. Zmaj“ Novi Kneževac IV 9,6
II mesto Nađa Radulović „Đura Jakšić“ Kikinda IV 10,1

 

Skok u dalj iz zone, učenice 1-4.razreda

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Mia Pastor „Sveti Sava“ Kikinda IV 3,50
II mesto Ćirić Anđela „Vuk Karadžić“ Kikinda IV 3,48
III mesto Angelina Terzin „J.J. Zmaj“  Novi Kneževac IV 3,00

 

Bacanje vortex-a, učenice 1-4.razreda

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Sedlar Jana „Žarko Zrenjanin“ Kikinda IV 32,01
II mesto Elena Petrović „J.J. Zmaj“ Novi Kneževac IV 26,81
III mesto Sonja Olajić „Sveti Sava“ Kikinda IV 24,47

 

60 m, učenici 1-4.razreda

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Stanišić Tadija „Vuk Karadžić“ Kikinda IV 8,7
II mesto Nikola Isakov „Sveti Sava“ Kikinda IV 9,2
III mesto Petar Stanimirov „J.J.Zmaj“ Novi Kneževac IV 9,3

 

Skok u dalj iz zone, učenici 1-4.razreda

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Zorić Milan „Vuk Karadžić“ Kikinda III 3,77
II mesto Balaž Ujhelji „J.J. Zmaj“ Novi Kneževac III 3,65
III mesto Milan Panić Banatsko Veliko Selo IV 3,52

 

Bacanje vortexa, učenici 1-4.razreda

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Marko Pantić „Sveti Sava“ Kikinda IV 37,70
II mesto Ilja Vasin „J.J.Zmaj“ Novi Kneževac IV 35,41
III mesto Miloš Menda „Sveti Sava“ Kikinda IV 34,55

 

60 m, 5-6. razredi učenice

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Mina Brkanlić „Sveti Sava“ Kikinda V 8,5
II mesto Jelena Zarić „Sveti Sava“ Kikinda VI 8,8
III mesto Evelin Bagi „Karas Karolina“ Horgoš VI 9,1

 

300 m , 5-6.razredi učenice

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Barbul Milana „Đura Jakšić“Kikinda VI 49,1
II mesto Kiti Nađ „J.J.Zmaj“ Kanjiža V 52,50
III mesto Bešlin Marina „Sveti Sava“ Kikinda V 54,0

 

600 m, 5-6. razredi učenice

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Oroslamoški Dunja „Žarko Zrenjanin“ Kikinda V 1:59,3
II mesto Miković  Henrieta „Stevan Sremac“ Senta V 2:19,5
III mesto Nataša Kovačev „Servo Mihalj“ Padej VI 2:23,4

 

Skok u dalj, 5-6.razredi učenice

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Lukač Vanja „Feješ Klara“ Kikinda VI 4,32
II mesto Zaboš Žofia „Stevan Sremac“ Senta VI 4,28
III mesto Nastasja Mandarić „J.J.Zmaj“ Novi Kneževac V 3,61

 

Skok u vis, 5-6.razredi učenice

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Badiš Luca „Stevan Sremac“ Senta V 120
II mesto Lipovan Ana “Vuk Karadžić“ Kikinda VI 110

 

Bacanje kugle 2 kg, 5-6.razredi učenice

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Matić Maja „Stevan Sremac“ Senta VI 8,54
II mesto Radivojević Katarina „Vuk Karadžić“ Kikinda VI 7,86

 

60 m, 5-6.razredi učenici

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Ugrešić Ognjen „Sveti Sava“ Kikinda V 8,1
II mesto Milorad Barbul „Jovan Popovič“ Kikinda VI 8,4
III mesto Boris Bešlin „Đura Jakšić“ Kikinda VI 8,6
4.mesto Mark Jakuš „J.J.Zmaj“ Kanjiža V 8,7
5.mesto Nađ Abonji GAbor „Stevan Sremac“ Senta VI 8,8

 

300 m, 5-6.razredi, učenici

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Dario Janjić „Jovan Popović“ Kikinda VI 50,3
II mesto Jovan Bakovljev „Đura Jakšić“ Kikinda VI 50,4

 

600 m, 5-.razredi učenici

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Konstantin Nemanja „Sveti Sava“ Kikinda VI 1:50,3
II mesto Ladocki Adam „Stevan Sremac“ Senta VI 1:57,6
III mesto Injac Bogdan „Vuk Karadžić“ Kikinda VI 2:03,5

 

Skok u dalj iz zone, 5-6.razredi učenici

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Nemanja Hinić „J.J.Zmaj“ Kanjiža VI 4,36
II mesto Nikolić Miloš „Vuk Karadžić“ Kikinda VI 3,98
III mesto Pek Zalan „Stevan Sremac“ Senta V 3,86
4.mesto Mirkov Gregor „Vuk Karadžić“ Kikinda VI 3,83

 

Skok u vis, 5-6.razredi učenici

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Brkanlić Marko „Sveti Sava“ Kikinda VI 130
II mesto Kanjo Kornel „Stevan Sremac“ Senta V 125
III mesto Novak Maljković „Sveti Sava“ Kikinda VI 120

 

Bacanje kugle, 3 kg,  5-6.razredi učenici

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Đorđević Strahinja „Stevan Sremac“ Senta VI 9,32
II mesto Andrej Stojadinov „Jovan Popović“ Kikinda VI 8,74
III mesto Radlović Marko „Vuk Karadžić“ Kikinda VI 8,53

 

ATLETIKA

100 m, 7-8.razredi učenice

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Vivien Rekecki „J.J.Zmaj“ Kanjiža VIII 12,9
II mesto Vilovski Dunja „Stevan Sremac“ Senta VII 13,6
III mesto Horvat Evein „Stevan Sremac“ Senta VII 14,8
4.mesto Šicar Jelena „Vuk Karadžić“ Kikinda    

 

300 m, 7-8.razredi učenice

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Kojić Tara „Vuk Karadžić“ Kikinda VIII 51,2
II mesto Stojanović Sofija „Stevan Sremac“ Senta VIII 53,4
III mesto Spasić Milica „Feješ Klara“ Kikinda VIII 54,4

 

600 m, 7-8.razredi učenice

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Lora Gorac „J.J.Zmaj“ Kanjiža VIII 1:55,8
II mesto Vlaščić Tijana „Vuk Karadžić“ Kikinda VIII 1:59,7
III mesto Borđoški Una „Stevan Sremac“ Senta VII 2:16,4

 

Skok u dalj, 7-8.razredi učenice

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Šuranji Žoka „Stevan Sremac“ Senta VIII 4,47
II mesto Jerinkić Lidija „Jovan Popović“ Kikinda VII 4,44
III mesto Dudić Viktorija „Servo Mihalj“ Padej VII 3,52
4.mesto Krak Leontina „dr Tihomir Ostojić“ Ostojićevo VIII 3,50
5.mesto Lukić Jelena „Vuk Karadžić“ Kikinda VII 3,31

 

Skok u vis, 7-8.razredi učenice

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Palatinuš Jutka „Stevan Sremac“ Senta VIII 130
II mesto Ana Arok „J.J.Zmaj“ Kanjiža VII 130
III mesto Saravolac Stanislava „Vuk Karadžić“ Kikinda VIII 130

 

Bacanje kugle, 3 kg, 7-8.razredi učenice

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Berta Dominika „Stevan Sremac“ Senta VIII 11,04
II mesto Natalija Nedeljkov „Servo Mihalj“ Padeja VIII 8,79
III mesto Ivana Kockar „Sveti Sava“ Kikinda VIII 7,67
4.mesto Sivčev Andrea „Vuk Karadžić“  Kikinda VII 5,63

 

Štafeta 4×100, 7-8.razredi učenice

Plasman Škola Rezultat
I mesto „Vuk Karadžić“ Kikinda 1:00,9
II mesto „Stevan Sremac“ Senta 1:04,9

 

TABELA BODOVANJA ZA  UČENICE 7-8. RAZREDA

Škola 100 m 300 m 600 m dalj vis kugla 4×100 ukupno plasman
„Vuk Karadžić“ Kikinda 1 2 2 1 1 1 2 10 II
„Stevan Sremac“ Senta 2 1 1 2 2 2 1 11 I

 

100 m, učenici 7-8. razreda

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Aleksandar Kuburić „Jovan Popović“ Kikinda VIII 12,1
II mesto Monjak Sebastian „Stevan Sremac“ Senta VIII 12,3
III mesto Ognjen Miladinov „J.J.Zmaj“ Kanjiža VII 12,5
4.mesto Daniel Tamaš „Đura Jakšić“ Kikinda VIII 12,8
5.mesto Velemirov Luka „Sveti Sava“ Kikinda VII 13,6
6.mesto Mateja Mijić „dr Tihomir Ostojić“ Ostojićevo VII 14,4

 

300 m, učenici  7-8.razreda

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Stojanović Aleksa „Sveti Sava“ Kikinda VIII 41,5
II mesto Ognjen Radulaški „Jovan Popović“ Kikinda VIII 44,4
III mesto Adam Kalman „J.J.Zmaj“ Kanjiža VII 45,9
4.mesto Olai Tamaš „Stevan Sremac“ Senta VII 47,8

 

800m , 7-8. razredi učenici

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Marko Nadlački „Jopvan Popović“ Kikinda VIII 2:25,7
II mesto Voštić David „Sveti Sava“ Kikinda VIII 2:29,3

 

Skok u dalj, 7-8.razredi učenici

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Pavle Sorajić „J.J.Zmaj“ Kanjiža VII 5,70
II mesto Sić Ivan „Sveti Sava“ Kikinda VII 5,10
III mesto Bartolić Nikola „Žarko Zrenjanin“ Kikinda VIII 4,67
4.mesto Geče Antal „Stevan Sremac“ Senta VII 4,36
5.mesto Srđan Mihalj „Jovan Popović“ Kikinda VII 4,30

 

Skok u vis, 7-8.razredi učenici

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I -IImesto Pešterić Luka „Sveti Sava“ Kikinda VII 145
I-II mesto Aleksandar Kovač „Feješ Klara“ Kikinda VIII 145
III mesto Aleksandar Mandić „J.J.Zmaj“ Kanjižaa VIII 140
4.mesto Žoldoš Tamaš „Stevan Sremac“ Senta VIII 135
5.mesto Radulović Milan „Jovan Popović“ Kikinda VIII 130

 

Bacanje kugle, 4kg, 7-8.razredi učenici

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Ivić Nebojša „Đura Jakšić“ Kikinda VIII 13,80
II mesto Strahinja Stankić „Jovan Popović“ Kikinda VIII 11,18
III mesto Kralj Momir „Sveti Sava“ Kikinda VIII 9,89
4.mesto Đorđe Martinović „dr Tihomir Ostojić“ Kikinda VIII 9,52
5.mesto Gemeš Ištvan „Stevan Sremac“ Kikinda VII 9,39

 

4×100 m, 7-8.razredi učenici

Plasman Škola Rezultat
I mesto „Sveti Sava“ Kikinda 1:00,9
II mesto „Jovan Popović“ Kikinda 1:04,9
  „Stevan Sremac“ Senta diskvalifikacija

 

TABELA BODOVANJA ZA  UČENIKE 7-8. RAZREDA

Škola 100 m 300 m 600 m dalj vis kugla 4×100 ukupno plasman
„Sveti Sava“ Kikinda 1 2 2 2 2 2 2 13 I
„Stevan Sremac“ Senta 2 1 1 1 1 6 II

 

100 m, učenice srednjih škola

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Katona Šara Senćanska gimnazija IV 13,7
II mesto Tanasković Tijana Ekonomsk-trgovinska  škola Senta I 15,1

 

400 m, učenice srednjih škola

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Šoti Nikolet Ekonomsko-trgovinska škola Senta IV 1:23,04

 

800 m, učenice srednjih škola

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Šoti Nikolet Ekonomsko-trgovinska škola Senta I 3:26,0

 

Skok u dalj, učenice srednjih škola

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Živković Anja Ekonomsko-trgovinska škola Senta I 4,95

 

Skok u vis, učenice srednjih škola

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Marina Živković Gimnazija Novi Kneževac II 160
II mesto Sabo Ledenji Nikolet Senćanska Gimnazija II 135
  Šandor Kiti Ekonomsko-trgovinska škola Senta II Nije startovala

 

Bacanje kugle, učenice srednjh škola

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Dobo Kamila Ekonomsko-trgovinska škola Senta I 7,74
II mesto Ivana Mršić „Milos Crnjanski“ Kikinda   7,22

 

4×100, učenice srednjih škola

Plasman Škola Rezultat
I mesto Ekonomsko-trgovinska škola Senta 1:02,8

 

Ženska ekipa Ekonomsko-trgovinske škole iz  Sente se kvalifikovala za međuokružno takmičenje i na VIII SOŠOV.

100 m, učenici srednjih škola

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Miroslav Lalić Srednja medicinska škola Senta I 11,4
II mesto Vladimir Radivojac Gimnazija „Dušan Vasiljev“ Kikinda IV 11,5
III mesto Oliver Balint Tehnička škola Ada III 11,7
4.mesto Zlatinović Ognjen Ekonomska škola Kikinda II 12,1
5.mesto Vidak Vitković Ekonomsko-trgovinska škola Senta I 13,2

 

400 m učenici srednjih škola

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Turi Čongor Ekonomsko-trgovinska škola Senta IV 57,4
II mesto Luka Jegarski Gimnazija „Dušan Vasiljev“ Kikinda III 1:00,4
III mesto Pinter Kristian Tehnička škola Ada II 1:11,7

 

1000 m , učenici srednjih škola

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Jovan Radojčić Gimnazija „Dušan Vasiljev“ Kikinda II 2:49,7
II mesto Fenjsaruši Tamaš Ekonomsko-trgovinska škola Senta I 3:12,8
III mesto Patrik Tot Tehnička škola Ada II 3:20,6

 

Skok u dalj, učenici srednjih škola

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Miladinov Sergej Ekonomsko-trgovinska škola Senta II 6,05
II mesto Branislav Kormanjoš Gimnazija „Dušan Vasiljev“ Kikinda II 5,17
III mesto Horvat Marton Tehnička škola Ada IV 5,06

 

Skok u vis, učenici srednjih škola

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Nikola Berić Ekonomsko-trgovinska škola Senta III 155
II mesto Stefan Stojanović Gimnazija „Dušan Vasiljev“ Kikinda I 145
III mesto Siraki Mikloš Tehnička škola Ada IV 120

 

Bacanje kugle, učenici srednje škole

Plasman Ime i prezime Škola Razred Rezultat
I mesto Mateja Vukmirica Gimnazija „Dušan Vasiljev“ Kikinda IV 10,48
II mesto Žiga Kristijan Tehnička škola Ada IV 10,32
  Karacsonji Atila Ekonomsko-trgovinska škola Senta III Nije startovao

 

4×100, učenice srednjih škola

Plasman Škola Rezultat
I mesto Tehnička škola Ada 49,0
II mesto Gimnazija „Dušan Vasiljev“ Kikinda 49,5
I mesto Ekonomsko-trgovinska škola Senta 50,2

 

TABELA BODOVANJA ZA  UČENIKE SREDNJIH ŠKOLA

Škola 100 m 300 m 600 m dalj vis kugla 4×100 ukupno plasman
Gimnazija „Dušan Vasiljev“ Kikinda 3 2 3 2 2 3 2 17 I
Ekonomsko-trgovinska škola Senta 1 3 2 3 3 1 13 II
Tehnička škola Ada 2 1 1 1 1 2 3 11 III

Senta, 19.04.2018.

IZVEŠTAJ JE SASTAVILA:

ANIKO ŽIROŠ JANKELIĆ

Slične vesti